Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.09.2024

На Прикарпатті судитимуть ще чотирьох бойовиків, які воювали у ворожих підрозділах

        


Прокурори Івано-Франківської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно чотирьох мешканців Донеччини, які воювали на боці окупантів. Їм інкриміновано державну зраду, участь у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1, 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).
 
Слідством встановлено, що обвинувачені перейшли на бік ворога та стали «кулетниками» і «стрільцем» у складі незаконних збройних формувань терористичної організації "днр" та підрозділах збройних сил рф .
 
Серед них – учасники окремої роти «шторм» та «95 окремого стрілецького полку»  зс рф.
 
Вони брали участь у боях проти Сил оброни України на території Донецької та Запорізької областей.
 
Бойовики виконували злочинні накази щодо захоплення українських територій, обороняли позиції, чергували на блокпостах та воювали у найгарячіших точках фронту -  Бахмутського, Волноваського та Покровського районів.
 
У березні-жовтні 2023 року під час боїв вони були взяті у полон військовослужбовцями Збройних Сил України. Наразі вони перебувають під вартою.
 
Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювали слідчі  Управління СБУ в області.

кількість переглядів: 526