Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Хима Роман Романович


Керівник Івано-Франківської обласної прокуратури

Народився 30 вересня 1976 року у с. Пістинь Косівського району Івано-Франківської області.


Освіта:   вища,   у   1998   році   закінчив   Чернівецький   державний   університет     ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Правознавство».


З 1998 року працював на посадах стажиста на посаді помічника прокурора Вижницького району Чернівецької області та помічника прокурора Вижницького району Чернівецької області.

З квітня 2001 року працював в органах прокуратури Івано-Франківської області на посадах: слідчого та старшого слідчого прокуратури Косівського району; старшого слідчого слідчого відділу прокуратури Івано-Франківської області; заступника Івано-Франківського транспортного прокурора; заступника прокурора Тисменицького району; старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства прокуратури Івано-Франківської області; старшого прокурора-криміналіста та старшого прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Івано-Франківської області; старшого прокурора та прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби України прокуратури Івано-Франківської області; начальника відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури області; начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури області; прокурора Галицького району; керівника Тисменицької місцевої прокуратури; керівника Коломийської місцевої прокуратури.

З 11 вересня 2020 року – керівник Івано-Франківської обласної прокуратури.


Заохочувався Генеральним прокурором України. Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».


Стефанець Василь Михайлович


Заступник керівника Івано-Франківської обласної прокуратури

Народився 08 серпня 1975 року у селищі Верховина Верховинського району Івано-Франківської області.

Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка.

Розпочав свою трудову діяльність у 1998 році в органах прокуратури Івано-Франківської області з посади стажиста-помічника прокурора Косівського району Івано-Франківської області. В подальшому працював на різних прокурорсько-слідчих посадах прокуратури Івано-Франківської області, у тому числі – Івано-Франківського міжрайонного природоохоронного прокурора Івано-Франківської області, заступника Коломийського міжрайонного прокурора, прокурора Тлумацького району, начальника та заступника начальника управлінь прокуратури Івано-Франківської області, першого заступника прокурора Івано-Франківської області.

 

З 23 вересня 2020 року -  заступник керівника Івано-Франківської обласної прокуратури.