Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.07.2024

На Коломийщині судитимуть керівника комунального підприємства за незаконне преміювання та привласнення коштів у розмірі понад 278 тис. грн

  

За процесуального керівництва прокурорів Коломийської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника одного із комунальних підприємств Коломийського району за фактом привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України).
 
Слідством установлено, що у період з січня 2020 року по грудень 2021 року обвинувачений, обіймаючи посаду директора комунального підприємства, незаконно видавав накази про преміювання працівників підприємства, у тому числі й себе особисто. Бухгалтерією підприємства на підставі незаконно виданих наказів проводились відповідні нарахування та здійснювались виплати. Однак такі повноваження посадовця не передбачені ні умовами контрактів, ні статутами комунального підприємства, ні чинним законодавством.
 
Указаними діями  завдано шкоду комунальному підприємству в загальному розмірі понад 278 тис. грн.
 
З метою відшкодування територіальній громаді збитків, завданих кримінальним правопорушенням, у рамках кримінального провадження накладено арешт на майно обвинуваченого вартістю понад 300 тис. грн.
 
 
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 

кількість переглядів: 280