Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.07.2024

Прокуратура відстояла в апеляційному суді вирок державному зраднику

  

За принципової позиції прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури Івано-Франківський апеляційний суд залишив у силі вирок Івано-Франківського міського суду, яким прикарпатця засуджено за державну зраду, а саме за надання іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 111 КК України).
 
Йому призначено покарання у виді позбавлення волі на 7 років з конфіскацією всього належного йому майна.
 
Прокурори обласної прокуратури в судах  першої та апеляційної інстанцій довели, що 35 річний житель м. Івано-Франківська в липні 2022 року погодився на співпрацю з представниками спецслужб рф у здійсненні підривної діяльності  проти України. Чоловік збирав дані щодо місць розташування центрів прийняття рішень, стратегічних військових об’єктів, блокпостів, підрозділів правоохоронних органів, військових частин, а також про переміщення та скупчення військової техніки.
 
Завдання щодо збору інформації він отримував за допомогою одного з месенджерів.
 
Враховуючи сукупність наведених доказів, апеляційний суд підтримав позицію прокурора, відмовив у задоволенні апеляційної скарги та залишив рішення міського суду без змін.

кількість переглядів: 108