Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.05.2024

За державну зраду та колабораціонізм судитимуть так звану «заступницю голови уряду «лнр»»

  

Прокурори Івано-Франківської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно заступниці голови уряду «лнр».
 
Її дії кваліфіковані як державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану, та колабораційна діяльність (ч. 2 ст. 111, ч. 5 ст. 111-1 КК України).
 
Розслідуванням установлено, що в липні 2023 року обвинувачену було призначено на посаду заступника голови уряду «лнр». Перебуваючи на посаді, вона керувала незаконно створеними на окупованій території України міністерствами, комітетами та службами.
 
Сприяла реалізації рішень держави-агресора, зокрема федерального закону «про вільну економічну зону на територіях л/днр, Запорізької та Херсонської областей» та залучала підприємства, які діють на території псевдореспубліки, до отримання статусу учасника «вільної економічної зони».
 
У своєму інтерв’ю телеканалу «Луганськ 24» наголосила на тому, що її пріоритетним завданням як посадовця є розвиток економіки «ЛНР», розширення та зміцнення економічних зв’язків з іншими суб’єктами рф.
 
Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Управління СБУ в Івано-Франківській області.
 
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 103