Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.12.2023

В Івано-Франківську до 15 років ув’язнення засудили бойовика «днр», який воював під Волновахою

           

За публічного обвинувачення прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури мешканця Донеччини суд визнав винним у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 1, 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).
 
Йому призначено покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд також позбавив засудженого права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.
 
В суді прокурор довів, що громадянин України у серпні 2014 року добровільно вступив до нзф так званої «днр» та виконував бойові завдання на лінії бойових зіткнень.
 
Спочатку він служив «водієм-механіком». Займався завантаженням боєприпасів, охороняв військові об’єкти та обслуговував військову техніку.
 
З початком повномасштабного вторгнення він самомобілізувався та був зарахований на посаду «стрілка» до так званої «1 роти 3 батальйону 123 стрілкового полку». У складі підрозділу він воював у Маріупольському та Волноваському районах.
 
Військовослужбовці Збройних Сил України взяли його у полон на околицях Володимирівки Волноваського району у грудні 2022 року.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області.

кількість переглядів: 898