23.05.2022

На Прикарпатті прокуратура передала до суду справу щодо 6 учасників угрупування за організацію наркообігу на мільйони гривень

   

Під процесуальним керівництвом Івано-Франківської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно шести учасників організованої групи за виготовлення та збут психотропних речовин в особливо великих розмірах, а також організацію та утримання місця для їх виробництва (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 317 КК України).

За даними слідства, угрупування упродовж липня-грудня 2021 року організувало та утримувало приміщення, де виготовляли психотропну речовину – амфетамін. Масштабне виробництво із мільйонним обігом діяло в Калуському районі, звідти психотропи збували через інтернет-мережі та поштову доставку в інші регіони України.

За клопотанням прокурорів щодо чотирьох учасників організованої групи застосовано запобіжний захід – тримання під вартою, ще двом – заставу на майже 600 тис. грн. Ці кошти перераховано на спеціальний рахунок для підтримки Збройних Сил України, а підозрюваним змінено запобіжний захід на тримання під вартою.

В ході розслідування накладено арешт на майно обвинувачених - 12 транспортних засобів вартістю понад 1,6 млн грн та нерухомість вартістю 560 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області, за матеріалами управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області ДСР НП України.

Обвинувальний акт щодо них розглядатиме Калуський міськрайонний суд.
 

кількість переглядів: 466