18.01.2021

Раніше судимого прикарпатця підозрюють у наркозлочинах

 

 

За процесуального керівництва Тисменицької місцевої прокуратури особі повідомлено про підозру в незаконному посіві та вирощуванні конопель, виготовленні, зберіганні, збуті особливо небезпечних наркотичних засобів та у незаконному придбанні й зберіганні прекурсорів в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 310, ч. 2 ст. 309, ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 311 КК України).

Досудовим розслідуванням установлено, що 28-річний чоловік, будучи раніше судимим, на земельній ділянці, що перебувала у його користуванні, вирощував рослини коноплі, із яких потім виготовляв канабіс та збував його наркозалежним особам.

У ході обшуків у чоловіка виявлено та вилучено понад 2 кг сушеного наркотичного засобу – канабісу а також прекурсор – фенілнітропропен загальною вагою 338 г, із якого в подальшому підозрюваний мав намір виготовити психотропні речовини.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 331