20.11.2019

Службових осіб одного із комунальних підприємств Івано-Франківської міської ради викрито на хабарі

            

Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди службовими особами.

Встановлено, що двоє працівників КП «Муніципальна варта» Івано-Франківської міської ради, будучи службовими особами, систематично вимагали від суб’єкта підприємницької діяльності надання неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів за неперешкоджання у здійсненні ним підприємницької діяльності із роздрібної торгівлі, у тому числі підакцизними товарами.

В подальшому, 19.11.2019, вказані службові особи під час одержання чергової суми неправомірної вигоди були затримані працівниками правоохоронних органів за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») КК України.

На даний час вирішується питання щодо вручення повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та готується клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
 
 


Пресслужба прокуратури Івано-Франківської області

кількість переглядів: 315