17.09.2019

Затримано організатора незаконного переправлення громадянина Російської Федерації через кордон України. Прокуратура готує повідомлення про підозру (ФОТО)

                              

Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом організації незаконного перетину кордону України громадянином Російської Федерації.
 
 

Встановлено, що 34-річний житель міста Коломиї пообіцяв за винагороду у 2000 євро «допомогти» громадянину Російської Федерації потрапити до країн ЄС.
 

16 вересня під час передачі другого траншу (1500 євро) фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПК України.
 
 

В ході санкціонованих обшуків проведених під процесуальним керівництвом прокуратури оперативними працівниками УСБУ в області та слідчими-детеквивами СУ ГУНП в області в офісі зловмисника виявлено та вилучено паспорти громадян, печатки, штампи, чорну бухгалтерію, грошові кошти та інше.
 
 

На даний час вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 («Незаконне переправлення осіб через державний кордон України») КК України, та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 

Пресслужба прокуратури Івано-Франківської області

кількість переглядів: 1694