12.06.2019

Івано-Франківський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури щодо адміністративної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства

                            

Івано-Франківським апеляційним судом підтримано позицію прокурора щодо наявності в діях посадовця ДСНС України в Івано-Франківській області складу адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.
 

Установлено, що старшим сержантом служби цивільного захисту – пожежним-рятувальником здійснено продаж автомобіля в сумі понад 100 тис. грн та в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не повідомлено НАЗК про суттєві зміни в майновому стані.
 

Рішенням суду першої інстанції особу визнано винною та призначено покарання у вигляді штрафу. Однак, не погоджуючись із рішенням суду, правопорушник подав апеляційну скаргу.
 

В ході апеляційного розгляду адміністративної справи за участю працівників прокуратури Івано-Франківської області апеляційним судом рішення суду першої інстанції залишено в силі,  апеляційну скаргу правопорушника – без задоволення.
 


Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

кількість переглядів: 622