19.06.2018

За принципової позиції прокуратури працівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства таки визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення

                        

Івано-Франківським міським судом 22.05.2018 головного спеціаліста відділу охорони, захисту лісу і мисливства Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, та накладено стягнення у виді штрафу в сумі 1700 грн.
 

Встановлено, що вказаний посадовець не повідомив НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, а саме про отримання доходу в сумі 87 тис. грн.
 

За принципової позиції прокуратури 14.06.2018 вказане рішення Івано-Франківського міського суду залишено без змін Апеляційним судом Івано-Франківської області.
 

На даний час вирішується питання щодо забезпечення виконання вимог  ч. 2 ст. 65 Закону, відповідно до якої особа, яка вчинила корупційне правопорушення чи правопорушення, пов’язане з корупцією, однак судом не застосовано до неї покарання або не накладено на неї стягнення у виді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або такою, що прирівнюється до цієї діяльності, підлягає притягненню до дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

кількість переглядів: 1736