Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.07.2024

Розгляд звернень та запитів органів прокуратури Івано-Франківської області у І півріччі 2024 року

  

Івано-Франківською обласною прокуратурою проводиться системна робота з метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на особисте звернення до органів прокуратури, належної організації роботи з їх особистого прийому, розгляду звернень та запитів відповідно до вимог законодавства.
 
Так, упродовж І півріччя 2024 року до органів прокуратури області надійшло 1 389 звернень, з них 16 звернень народних депутатів України.
 
За результатами розгляду заяв громадян внесено відомості в ЄРДР про вчинення 10 кримінальних правопорушень.
 
Основну частку вирішених звернень складають звернення з питань досудового розслідування –  444.
 
Здійснено особистий прийом 57 громадян, з них 4 - керівником Івано-Франківської обласної прокуратури.
 
Забезпечено прийом звернень громадян поштовим зв’язком, засобами телефонного зв’язку через визначені телефони «гарячої лінії» та електронну адресу обласної прокуратури. Порушень строків та порядку розгляду звернень не допущено, а також не оскаржувались дії працівників органів прокуратури області щодо дотримання законодавства про звернення громадян.
 
За вказаний період до обласної прокуратури надійшло 18 запитів на отримання публічної інформації, з них 9 – від громадян, 4 – від громадських організацій, 3 –  від ЗМІ та 1 – від юридичної особи.
 
Прокуратурою розглянуто 17 запитів, за результатами розгляду 15 запитувачам надано інформацію, 2 – роз’яснення, та 1 запит скеровано іншим розпорядникам.
 
Керівництвом Івано-Франківської обласної прокуратури здійснюється дієвий контроль за об’єктивністю, повнотою та своєчасністю розгляду й вирішення звернень і запитів.
 

кількість переглядів: 95