27.04.2022

Ухилився від сплати 2,8 млн грн податків – на Прикарпатті судитимуть директора ТОВ

   

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та підробку документів (ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України).
 
За даними слідства, керівник ТОВ налагодив схему зменшення податкових зобов’язань з податку на прибуток та податку на додану вартість, а також приховування реальної митної вартості товару. Він за допомогою підприємств, які були створені для прикриття незаконної діяльності, та за рахунок внесення неправдивих відомостей до декларацій з податку на прибуток ухилився від сплати 2 млн 840 тис. грн податків та зборів.
 
Левова частка з цієї суми – несплачені платежі унаслідок приховування реальної митної вартості автокрану під час митного оформлення.   
 
Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Івано-Франківській області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 

кількість переглядів: 402