12.01.2021

На Прикарпатті через заволодіння коштами екологічного фонду судитимуть посадовців та двох підприємців

 

 

За процесуального керівництва Тисменицької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох підприємців за фактами заволодіння бюджетними коштами, службового підроблення та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 366,  ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 209 КК України), щодо голови сільради та інженера технічного нагляду – за фактами заволодіння бюджетними коштами та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України), а також стосовно фізичної особи – за фактом пособництва в заволодінні чужим майном, підроблення та використання завідомо підроблених документів (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України).

Встановлено, що у 2018 році із бюджету були виділені грошові кошти на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення на території однієї із сільрад на Прикарпатті. Але підприємці за попередньою змовою із головою сільради та інженером технічного нагляду, залучивши до протиправної діяльності спільну знайому, шляхом створення видимості та часткового виконання робіт заволоділи бюджетними коштами в сумі понад пів мільйона гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СВ Тисменицького ВП ГУ НП в області за оперативного супроводу УСБУ в області.

Примітка:  відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 504