14.05.2019

За клопотанням прокуратури двох адміністраторів «масажного салону з перчинкою», взято під варту

                            

Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом викриття масажного салону, де надавались послуги сексуального характеру.
 

Встановлено, що молоді дівчата, жительки Запорізької та Донецької  областей, посягаючи на моральні засади суспільства, діючи з корисливих спонукань, з метою отримання доходів, навесні 2019 року утримували житлове приміщення в с. Микуличин Яремчанської міської ради, Івано-Франківської області, де під прикриттям салону еротичного масажу «Ego studio» забезпечували надання сексуальних послуг.
 

11 травня 2019 року, за результатами проведення комплексу негласних слідчих (розшукових) дій, після проведення санкціонованого обшуку у приміщенні вказаного салону затримано двох фігуранток.
 

На даний час вказаним особами повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 303 («Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією») КК України, та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
 


Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

кількість переглядів: 389