05.02.2019

Інспектора Івано-Франківської митниці ДФС визнано винним у вчиненні адмінправопорушень, пов’язаних із корупцією

                                     

Прокуратурою області забезпечено участь у розгляді Івано-Франківським апеляційним судом апеляційної скарги інспектора Івано-Франківської митниці ДФС на рішення Долинського районного суду, згідно з яким останнього визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.
 

Так, достовірно знаючи про те, що його близький родич є одним зі співвласників підприємства, яке здійснює торгівлю деревиною, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» інспектор не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника про конфлікт інтересів та вчиняв дії і приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів, які виразились у виконанні митних формальностей для митного оформлення товару (лісопродукції) з метою подальшого його експорту за межі країни.
 

Апеляційну скаргу посадовця залишено без задоволення, а постанову суду першої інстанції – без змін.Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

кількість переглядів: 355