10.07.2018

На Прикарпатті засуджено трьох членів організованої групи, які організували цех по виготовленню підакцизних товарів

                                     

Прокуратурою Івано-Франківської області підтримано публічне обвинувачення в суді щодо трьох членів організованої групи – жителів Косівського району Івано-Франківської області за ч. 3 ст. 28 («Вчинення злочину групою осіб»), ч. 1 ст. 204 («Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів»), ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України.
 

Нагадаємо, що в місті Коломиї в період часу з червня по грудень 2017 року вказані особи придбавали з метою збуту, виготовляли, зберігали, збували та транспортували з метою збуту незаконно виготовлені алкогольні напої.
 

В ході обшуку правоохоронцями під процесуальним керівництвом прокуратури виявлено та вилучено близько 3,5 т спирту та спиртовмісних рідин, а також обладнання  для їх виготовлення і тару для зберігання.
 

Вироком Коломийського міськрайонного суду зловмисників засуджено до покарання у вигляді штрафу в розмірі від 35 до 85 тис. грн.
 

Довідково: санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

кількість переглядів: 1010