16.02.2017

Прокуратура Івано-Франківської області відстояла свою принципову позицію в апеляційній інстанції щодо неправомірної оренди приміщення загальноосвітньої школи в м. Івано-Франківську

   

Львівський апеляційний господарський суд 13.02.2017 ухвалив рішення, яким підтримав позицію прокуратури Івано-Франківської області та повернув у комунальну власність частину приміщення загальноосвітньої школи №6  м. Івано-Франківська.
Так, встановлено, що з 2007 року ПАТ «Укртелеком» на підставі рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради уклав  договір оренди нежитлового приміщення ЗОШ №6  площею майже 30 кв.м  для здійснення господарської діяльності.
Реалізуючи конституційні повноваження щодо представництва інтересів держави  в  суді, місцева прокуратура звернулась із позовом до господарського суду Івано-Франківської області про визнання рішення виконавчого комітету незаконним, а договору оренди недійсним.
Рішенням суду першої інстанції у задоволенні позовних вимог прокурора відмовлено.
Не погоджуючись із ухваленим рішенням, прокуратура області оскаржила його до Львівського апеляційного господарського суду, який підтримав її принципову позицію та скасував рішення суду першої інстанції. 


Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області 

кількість переглядів: 823